Hakkımızda

2000 yılında kurulan CITY PARKE Muğla/Milas Akyol köyünde 23.000 m2 açık alan ve 7.000 m2 kapalı alanda kurulan modern fabrikasıyla müşterilerimizi hizmet vermekteyiz. Şehirlerin üst yapı ihtiyaçlarına modern çözümler üretmek amacıyla temel faaliyetlerini yürütürken Ar-Ge ekibiyle modern tesislerindeki üretimleriyle sektörün gelişimine öncülük ederken, TSE kalite standartlarında CE kalite belgeli üretim yapmaktayız.

CITY PARKE yılların getirdiği tecrübeyle teknolojik gelişmelere açık, müşterilerin beklentilerine cevap veren, şehir içi yol ve tretuar kaplamalarında, sanayi alanlarında, yollarda, ticari merkezlerde, araç park alanlarında yıllarca bozulmadan kullanılabilen modern tarz ve renklerde malzemeler üreterek siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Ekonomik ve sağlıklı, doğaya uyumlu, uygulaması kolay çeşitli form ve renklerde ürettiğimiz bordürler, kilit parke taşları, döşeme plakaları ile çeşitli projelerde yer aldık. Müşteri odaklı hizmet anlayışımızla en kaliteli malzemeyi üreterek sektördeki rekabet gücünü arttırmaktayız.

CITY PARKE olarak büyümeye devam ediyor ve sürekli gelişen kaplama sektörünün değişen zevklerine ve trendlerine uyum sağlamak için genişliyoruz.

Vizyonumuz

Sektörümüzle ilgili teknolojik gelişmeleri takip ederek, hizmette kaliteden ödün vermeyen, müşterilerimizin yaşam tarzlarında farkındalık yaratarak sektörde öncü olmak, profesyonel ekibimizle yeni beton modelleri geliştirmek ve müşteri memnuniyeti ve motivasyonlarını sağlamaktır.

Misyonumuz

Maliyetlerimizi minimum seviyeye çekmek, rekabet gücü yüksek bir firma olmak, etik değerlere bağlı, sektörü büyütmeye yönelik kaliteyi koruyarak müşterilerimize en iyi ürünlerimizi sunmak, topluma karşı sorumluluk duygusu taşıyan, çevreye ve doğaya duyarlı bir firma olmaktır.